Używanie plików 'cookies' umożliwia prawidłowe funkcjonowanie serwisów internetowych WUM. Jeżli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zamknij

Logowanie

|

Kontakt
 
Hospitacje zajęć

W ramach Systemu Zarządzania Jakością Kształcenia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,wprowadzono regularne hospitacje zajęć dydaktycznych. Hospitacje stanowią narzędzie wspierania rozwoju nauczycieli akademickich Uczelni oraz podstawę ciągłego doskonalenia jakości kształcenia, w tym narzędzie identyfikacji dobrych praktyk i centrów doskonałości w dziedzinie dydaktyki. Hospitacje prowadzone są na wszystkich kierunkach studiów I, II stopnia i jednolitych oraz na studiach III stopnia. Hospitacjami objęte są zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne (wykłady, ćwiczenia, seminaria, zajęcia praktyczne i laboratoryjne, lektoraty języków obcych).

Zarządzenie nr 77/2014 Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z dnia 23 października 2014 r., w sprawie wprowadzenia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym hospitacji zajęć dydaktycznych

Kapitał ludzki narodowa strategia spójności
warszawski uniwersystet medyczny
unia europejska
Działanie "Platformy Q" jest realizowane w ramach projektu „Q: Kultura Jakości Uczelni. Rozwój systemu zarządzania jakością kształcenia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."