Używanie plików 'cookies' umożliwia prawidłowe funkcjonowanie serwisów internetowych WUM. Jeżli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zamknij

Logowanie

|

Kontakt
 
Szkolenia dla nauczycieli akademickich

Zgodnie z procedurą przygotowania nowych nauczycieli akademickich do dydaktyki (wprowadzonej Zarządzeniem Rektora nr 90/2014), osoby będące pierwszy raz zatrudnione w Uczelni na stanowiskach naukowo-dydaktycznych asystenta lub adiunkta i dydaktycznych wykładowcy lub starszego wykładowcy, są zobowiązane do udziału w szkoleniu mającym na celu podniesienie ich wiedzy z zakresu dydaktyki oraz organizacji procesu nauczania na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Tegoroczne szkolenie dla nowozatrudnionych nauczycieli odbyło się 29 września 2017r. Program wspomnianego szkolenia obejmował m.in. takie zagadnienia jak:

W szkoleniu udział wzieło 25 nowozatrudnionych. Wszystkie zajęcia przeprowadzone w ramach szkolenia, spotkały się z pozytywną reakcją uczesników, prowadząc do ożywionych dyskusji.

Szkolenie prowadzili: dr Magdalena Mierzewska–Schmidt Kierowniczka Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej WUM, dr n. med. Piotr Dziechciarz z Katedry Pediatrii WUM oraz dr n. farm. Mariusz Panczyk z Zakładu Dydaktyki i Efektów Kształcenia WUM. Druga część szkolenia, mająca na celu pogłębienie, sprawdzenie zdobytych umiejętności i omówienie ich wykorzystania w praktyce odbędzie się w lutym 2018 r.
Dodatkowych informacji udziela Biuro Jakości i Innowacyjności Kształcenia, telefon 22 57 20 518 lub 572; email: biurojakosci@wum.edu.pl.

Kapitał ludzki narodowa strategia spójności
warszawski uniwersystet medyczny
unia europejska
Działanie "Platformy Q" jest realizowane w ramach projektu „Q: Kultura Jakości Uczelni. Rozwój systemu zarządzania jakością kształcenia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."