Używanie plików 'cookies' umożliwia prawidłowe funkcjonowanie serwisów internetowych WUM. Jeżli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zamknij

Logowanie

|

Kontakt
 
Wyniki ankiety

Wyniki studenckiej ankiety oceny zajęć i nauczycieli akademickich

Raport za rok akademicki 2012/2013
Raport za rok akademicki 2011/2012
Raport za rok akademicki 2010/2011

Szczegółowe wyniki ankiety są dostępne poprzez Portal SSL-VPN (zakładka Portal wykładowców – Ankieta Studencka).
Dostęp do wyników jest zhierarchizowany na 4 poziomach:

 1. Poziom A:
  Nauczyciel akademicki – własny raport indywidualny;
 2. Poziom B:
  Kierownik jednostki dydaktycznej – własny raport indywidualny jako nauczyciela akademickiego, ranking wykładowców jednostki z dostępem do ich raportów indywidualnych, raport ocen przedmiotów prowadzonych przez wykładowców jednostki; ·
 3. Poziom C:
  Dziekan Wydziału i Przewodniczący Wydziałowych Samorządów Studentów – własny raport indywidualny jako nauczyciela akademickiego, ranking wykładowców dla każdej z jednostek wydziału, ranking wykładowców wydziału (z dostępem do raportów indywidualnych), raport ocen przedmiotów prowadzonych przez wykładowców wydziału (w podziale na jednostki); 
 4. Poziom D:
  Rektor, Prorektorzy i Przewodniczący Samorządu Studentów Uczelni – ranking wykładowców dla całej Uczelni, każdego z wydziałów i każdej z jednostek wydziału (z dostępem do raportów indywidualnych), raport ocen przedmiotów prowadzonych przez wykładowców Uczelni (w podziale na jednostki).

Szczegółowe wyniki zostały również przekazane Wydziałowym Zespołom ds. Jakości Kształcenia.

 

Kapitał ludzki narodowa strategia spójności
warszawski uniwersystet medyczny
unia europejska
Działanie "Platformy Q" jest realizowane w ramach projektu „Q: Kultura Jakości Uczelni. Rozwój systemu zarządzania jakością kształcenia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."