Używanie plików 'cookies' umożliwia prawidłowe funkcjonowanie serwisów internetowych WUM. Jeżli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zamknij

Logowanie

|

Kontakt
 
Strategia uczelniana

„Strategia Rozwoju Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na lata 2012-2016”.

Strategia to długofalowy plan działania, który prowadzi do przekuwania wizji rozwoju w realne osiąganie celów. Dokument ten wytycza kierunki działania naszej Wszechnicy na najbliższe lata. Z jednej strony Strategia służy stałemu doskonaleniu działań władz Uczelni, z drugiej zaś – pokazuje, również gremiom zewnętrznym, że każda inicjatywa powstająca w Uniwersytecie jest elementem przemyślanej polityki i koncepcji rozwojowej. Strategia stanowi również wskazówkę dla władz wydziałów i całej społeczności akademickiej do podejmowania działań zgodnych z dokumentem wiodącym. Jestem przekonany, że Strategia i wprowadzenie jej zapisów w życie sprawi, że w najbliższych latach nasz Uniwersytet będzie rozwijał się bardzo dynamicznie, sprosta nowym zadaniom, przed którymi stoi polskie wyższe szkolnictwo medyczne i zwiększy się jego ranga we wszystkich obszarach działalności. Realizacja działań opisanych Strategii należy do Władz Rektorskich, ale jej powodzenie w wielkim stopniu zależy również od zaangażowania wszystkich nauczycieli akademickich, studentów i pracowników administracji, bo wspólnie jesteśmy odpowiedzialni za naszą Uczelnię.

Zachęcamy do zapoznania się pełnym tekstem "Strategii Rozwoju Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"

Kapitał ludzki narodowa strategia spójności
warszawski uniwersystet medyczny
unia europejska
Działanie "Platformy Q" jest realizowane w ramach projektu „Q: Kultura Jakości Uczelni. Rozwój systemu zarządzania jakością kształcenia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."