Używanie plików 'cookies' umożliwia prawidłowe funkcjonowanie serwisów internetowych WUM. Jeżli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zamknij

Logowanie

|

Kontakt
 
Ankieta nauczycieli akademickich

Szanowni Państwo,

Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia prof. Barbara Górnicka oraz Uczelniany Zespół ds. Jakości Kształcenia serdecznie zapraszają nauczycieli akademickich wszystkich Wydziałów do udziału w nowej Ankiecie badania opinii kadry akademickiej.

Ankieta służy zebraniu Państwa opinii na temat jakości kształcenia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w tym organizacji i warunków pracy dydaktycznej, wsparcia uzyskiwanego ze strony administracji, ankiety studenckiej oraz motywacji i zadowolenia z pracy na Uczelni.

Ankieta jest anonimowa i poufna, dostępna w Portalu SSL-VPN na indywidualnym koncie każdego nauczyciela akademickiego. Link: Ankieta badania opinii kadry akademickiej (ABOKA).

Udział w ankiecie jest dobrowolny.

Zgromadzone dane zostaną wykorzystane do oceny i udoskonalenia jakości kształcenia, w tym warunków działalności dydaktycznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Treść ankiety

Kapitał ludzki narodowa strategia spójności
warszawski uniwersystet medyczny
unia europejska
Działanie "Platformy Q" jest realizowane w ramach projektu „Q: Kultura Jakości Uczelni. Rozwój systemu zarządzania jakością kształcenia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."